Listwy wykończeniowe i profile do terakoty

Meble na zamówienie
Listwy wykończeniowe i profile do terakoty
1

View

Partex to producent i dystrybutor materiałów wykończeniowych, m.in. profile do terakoty, systemy dylatacyjne i listwy łączeniowe.

Materiały wykończeniowe stosowane przy wykończeniach lokali mieszkalnych i użytkowych są dziś dostępne w szerokiej gamie materiałów oraz wzorów i kolorów.
Firma Partex dostarcza materiały wykończeniowe do odbiorców na terenie prawie całej Polski.

Profile do terakoty i glazury wykonane są z mosiądzu lub aluminium. Mogą byc anodowane lub w wysokim połysku. Elementy mogą mieć długość od 100 do 300 cm. Profile fugowe (teownikowe) i schodowe (ryflowane) również wykonane sa z mosiądzu bądź aluminium. Przy wykonczeniach w lokalach użytkowych, do łączenia posadzki z wykłądziną czy innymi podłożem wykorzystuje się profile przejściowe oraz najazdowe i łączące. Profile krawędziowe, wewnętrzne i schodowe wzmacniają połączenie i nadają ładniejszego wyglądu łączonym materiałowm.

Listwy łączeniowe i systemy dylatacyjne to m.in. durastepy, antypoślizgowe listwy schodowe, wykonane z gumy i aluminium. Rozporowe profile fugowe występują w pcv szarym i beżowym. Listwy do paneli, takie jak 434, czy 837 wykonane z aluminium anodowane w kolorze srebrny lub złoty.

Listwy przypodłogowe do maskowania izolowanych przewodów elektrycznych, antenowych lub telefonicznych. Przewody można zakryć podczas montażu, resztę w kanale zamykanym listwą maskującą. listwy wykończeniowe Salag oraz VOX wykonane są z PVC, natomiast ich kolor i wzór pokazuje
dostępny wzornik.

Dostawcy firmy Partex dostarczają zamówione produkty bezpośrednio do swoich klientów, a
zamówienia specalne mogą być realizowane nawet w ciągu 24 godzin.

Listwy wykończeniowe i profile do terakoty
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
Review Overview
User Rating:
0/5
(3 votes)
Tags: glutamina katowice, Tynk mozaikowy Lakma, Szamba Betonowe Piaseczno, Fotoprzekaźnik Sick, Fotoprzekaźnik przeciwsobny, markizy Kęty, Fotoprzekaźnik przeciwsobny Sick, rodogosz ogrody, biceps 34cm, Szybkoschnąca Lakierobejca do wnętrz zastosowanie, kostka fakturowana producent
Written by admin